Перейти до основного вмісту

Чому Кратія та чим ми кращі за інших

Наш успіх – це постійна робота. Ми багато працюємо, багато пізнаємо, намагаємося, розвиваємося, удосконалюємося та мало відпочиваємо. Ми виконуємо те, що пообіцяли, і завжди намагаємося зробити трохи більше.

Тому Кратія – найкращий партнер для Вашого бізнесу. Ми маємо й інші критерії, які вигідно відрізняють нас від інших компаній:

1. Кратія – велика надійна компанія. Наша мета – побудова довготривалих відносин із Замовником, що наочно демонструє перелік наших партнерів та портфоліо здійсненних робіт.

2. Конфіденційність – передусім. З кожним партнером ми підписуємо угоду про конфіденційність та свято її шануємо. Наша незалежність та політика конфіденційності дозволяють одночасно співпрацювати навіть з конкуруючими між собою компаніями.

3. Кратія – це, передусім, велика команда професіоналів. В регуляторних питаннях у нас не буває "не знаємо" або "не можемо". Ми – знаємо і можемо.

4. Імідж – наша головна маркетингова зброя. Більш двох третин нових Замовників звертаються до нас по рекомендації. Тому в деяких складних ситуаціях ми приймаємо навіть збиткове для нас рішення, яке при цьому задовольняємо Замовника. Якщо Вас цікавлять рекомендації – зв’яжіться з нами та ми надамо Вам достатньо відгуків.

5. Кратія – незалежна компанія. Ми не займаємося продажем або маркетингом, що означає однаково позитивне та неупереджене ставлення до будь-якого проекту.

6.Наші послуги не найдешевші, але й не найдорожчі. Вартість наших послуг, терміни виконання робіт та інші аспекти співробітництва – обов’язково будуть зазначені в Договорі. Ми готові взяти участь у тендері, запросіть нас.

7. Кратія – компанія, що розвивається. З появою нових законодавчих вимог ми поспішаємо в них розібратися. Нас запрошує спеціалізована преса, а також – ми інформуємо Замовників про будь-які важливі нововведення.

8. Кратія – відкрита компанія. Ми працюємо у відповідності з принципами FCPA, є асоціативними членами Європейської Бізнес Асоціації.

 

Попередні консультації ми надаємо безкоштовно, дзвоніть нам за телефоном +38 (068) 064-78-31, +38 (044) 223-61-67, або пишіть на е-мейл info@cratia.ua, або приїжджайте на зустріч безпосередньо до нашого офісу.