Контактна інформація

“Кратія” - група компаній, що надають професійні регуляторні послуги з реєстрації (маркетингової авторизації), управління безпекою та якістю медичної продукції в Україні та країнах СНД. В фокусі знаходяться лікарські засоби, медичні вироби та медична техніка, спеціальні харчові продукти, засоби для дезінфекції та косметичні засоби.

Наша робота суттєво полегшує доступ до сучасних та якісних медичних продуктів.

Портфоліо компанії включає:

●      понад 80 виробників лікарських засобів та активних субстанцій,

●      понад 500 виробників медичних виробів та техніки,

●      понад 200 виробників спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів.

Кратія не здійснює дистриб’юцію та маркетинг, не пов’язана з державними службовцями, політичними діячами та партіями. Ми не допускаємо конфлікт інтересів, в однаковій мірі цінуємо кожного партнера, наслідуємо кодекс ведення бізнесу та строго дотримуємось політики конфіденційності. Ми неухильно виконуємо локальні і міжнародні законодавчі вимоги, представляючи виробників в компетентних органах.

Історія:

“Кратія” була заснована в 2006 році групою регуляторних спеціалістів.

З 2009 року є членом Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації Операторів Ринку Медичних Виробів з 2012 року, Американської Торгової Палати в Україні з 2013 року.

В 2015 році був отриманий позитивний висновок за результатами аудиту PSCI (Pharmaceutical Supply Chain Initiative).

В 2016 році система управління якістю пройшла сертифікацію Bureau Veritas на відповідність стандарту ISO 9001:2015.

На сьогоднішній день, Кратія - визнаний експерт з регуляторних питань. Нас запрошують в якості доповідачів на заходи ВООЗ, ми беремо участь в робочих групах компетентних органів і Асоціацій, публікуємо статті в національних і міжнародних спеціалізованих ЗМІ.

Команда:

Наш успіх ґрунтується на прекрасній команді професіоналів, кожен з яких є експертом в своїй справі, і постійно вдосконалює свої знання і навички. Наша команда швидко росте і поповнюється як штатними, так і позаштатними спеціалістами. Ми всі вболіваємо за проект, любимо клієнта і націлені на результат.

Менеджери по роботі з ключовими клієнтами

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія

Максим Володимирович Багрєєв

Радник

Вища фінансово-економічна освіта, більше 14 років досвіду роботи в регуляторній сфері, управління безпекою та якістю лікарських засобів та медичних виробів. Більше 300 сторінок публікацій на регуляторну тематику в системах Tarius, Thomson Reuters, Informa Lifescience та національних спеціалізованих ЗМІ. Вільне володіння англійською мовою, відмінне знання регуляторного законодавства України, СНД та ЄС.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 2

Ірина Юріївнва Бурцева

Виконавчий директор

Вища фінансово-економічна освіта. Досвід роботи в області адміністрування більше 15 років. Основний напрямок в діяльності компанії - побудова взаємовідносин з Замовниками і організація роботи компанії.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 3

Алла Василівна Пастух

Керівник відділу якості

Вища біологічна освіта, спеціальність - біолог-біофізик. Досвід роботи - 19 років. Спеціалізація в сфері визнання / сертифікації відповідності виробництва лікарських засобів вимогам GMP, контролі якості лікарських засобів, проведенні аудитів виробництва лікарських засобів і аудитів на відповідність елементів системи якості підприємства ліцензійним умовам імпорту та оптової торгівлі лікарських засобів. Автор ряду наукових статей, участь у семінарах, тренінгах. Знання регуляторного законодавства України і ЄС.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 4

Наталія Валеріївна Котовська

Керівник відділу FMCG

Вища освіта в сфері біотехнології. Досвід роботи в регуляторний сфері - 3 роки. Знання регуляторного законодавства України і ЄС в області реєстрації спеціальних харчових і косметичних продуктів. Наукові публікації у міжнародних виданнях, участь в наукових конференціях.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 5

Наталія Сергіївна Наумчук

Спеціаліст з ключових клієнтів

Вища освіта у сфері медичного приладобудування, друга вища освіта по спеціальності «Міжнародна економіка». Досвід роботи в розробці та впровадженню медичних виробів у виробництво більше 10 років. Відмінне знання англійської мови.

 

Департамент з реєстрації лікарських засобів

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 6

Наталія Володимирівна Кіндуріс

Заступник директора

Вища фармацевтична освіта, досвід роботи в сфері реєстрації лікарських засобів більш 18 років, відмінне знання українського та міжнародного законодавства. Керує департаментом з питань, пов'язаних з реєстрацією, перереєстрацією та внесенням змін і безпосередньо контактує з регуляторними органами на території України.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 7

Марина Анатоліївна Козлова

Керівник відділу реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-фармацевтична освіта, більше 10 років досвіду роботи у контрольно-аналітичній лабораторії та більше 17 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів. Керує та координує роботу back-офісу.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 8

Дмитро Володимирович Андрущик

Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-технологічна освіта. Досвід роботи більше 10 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 7 років у реєстрації лікарських засобів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 9

Тетяна Миколаївна Кузнєцова

Спеціаліст відділу реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта, більше 8 років досвіду роботи у лабораторії контролю якості лікарських засобів та більше 10 років досвіду роботи у реєстрації лікарських засобів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 10

Ольга Володимирівна Левчук

Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта. Досвід роботи більше 10 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 6 років у реєстрації лікарських засобів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 11

Оксана Андріївна Плющ

Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хіміко-технологічна освіта. Досвід роботи більше 2 років у галузі контролю якості лікарських засобів та більше 5 років у реєстрації лікарських засобів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 12

Ірина Вікторівна Босак

Спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

Вища хімічна освіта. Досвід роботи 10 років у галузі контролю якості та фарм. розробки лікарських засобів та більше 2 років у реєстрації лікарських засобів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 13

Наталія Гриценко

Менеджер відділу реєстрації лікарських засобів

Вища освіта в галузі біотехнології, друга вища освіта - фінанси. Кандидат технічних наук. Досвід науково-дослідницької роботи 10 років. Наукові публікації в міжнародних виданнях, участь в наукових конференціях.

Департамент міжнародної реєстрації продуктів

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 14

Світлана Сергіївна Бармакова

Керівник департаменту з міжнародної реєстрації

Вища освіта у галузях біотехнології та психології. Досвід роботи в реєстрації лікарських засобів у регіоні СНД більше 10 років, досвід управління та організації регуляторних процесів більше 5 років.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 15

Людмила Олексіївна Шумляк

Менеджер з міжнародної реєстрації

Вища біологічна освіта. Спеціальність - вірусологія, біологія. Робота за фахом понад 10 років. Знання регуляторного законодавства країн СНД в області реєстрації лікарських засобів, медичних виробів, спеціальних харчових і косметичних продуктів. Досвід роботи в реєстрації медичних продуктів в регіоні СНД більше 6 років.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 16

Марія Олександрівна Глушаченко

Менеджер з міжнародної реєстрації

Вища медична та фармацевтична освіта. Більше 9 років досвіду роботи у сфері державної реєстрації фармацевтичної продукції в Україні і країнах СНД.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 17

Маргарита Вікторівна Мішина

Менеджер по міжнародній реєстрації

Вища фармацевтична освіта. Своєчасне підвищення кваліфікації. Досвід роботи в реєстрації лікарських засобів в Україні та регіоні СНД 8 років. Відповідна кваліфікація і знання українського та міжнародного законодавства в сфері реєстрації лікарських засобів.

Медичний відділ

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 18

Валерія Володимирівна Сичова

Медичний директор

Вища медична освіта, спеціальність - лікувальна справа. Кандидат медичних наук в області вірусології і імунології. Досвід роботи за фахом понад 25 років, в тому числі в медичному бізнесі понад 20 років: медичні вироби, лікарські засоби. Власні наукові публікації, регулярне проходження тренінгів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 19

Сергій Євгенович Кірєєв

Експерт-клініцист, редактор

Вища медична освіта, спеціальність – педіатрія, дитяча неврологія. Досвід роботи з перекладами медичної документації більше 20 років, в тому числі з використанням CAT-програм. Публікації в спеціалізованих і популярних виданнях. Доповідач на міжнародних наукових конференціях.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 20

Ольга Андріївна Єфимова

Медичний експерт-редактор

Вища медична освіта зі спеціальності лікарська справа. Друга вища освіта зі спеціальності «художник-дизайнер». Досвід роботи у практичній медицині. Відмінне знання професійної англійської мови.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 21

Володимир Михайлович Кадзюба

Медичний експерт-редактор

Вища медична освіта, спеціальність - педіатрія. Досвід роботи за спеціальністю понад 7 років. Публікації в спеціалізованих і популярних виданнях. Учасник міжнародних наукових конференцій. Відмінне знання професійної англійської мови.

Департамент фармаконагляду

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 22

Ольга Миколаївна Іванова

Керівник департаменту фармаконагляду

Вища біологічна освіта, спеціальність – біолог-цитолог. Кандидат медичних наук за спеціальністю гістологія, цитологія, ембріологія. Досвід роботи за фахом понад 25 років (82 наукові публікації, участь в наукових конференціях), в тому числі понад 5 років – в фармацевтичному бізнесі: доклінічні дослідження (лікарські засоби, медичні вироби), реєстрація, фармаконагляд. Знання законодавства України, ЄАЕС, стандартів ЄС щодо фармаконагляду та реєстрації лікарських засобів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 23

Володимир Олександрович Кучма

Спеціаліст з фармаконагляду

Вища медична та фармацевтична освіта. Більше 6 років роботи в сфері державної реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду. Відповідна кваліфікація і знання законодавства України, правил і стандартів Європейського Союзу в реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 24

Ігор Олександрович Шкляревич

Спеціаліст з фармаконагляду

Вища фармацевтична освіта, магістр фармації. Більше 5 років роботи в сфері державної реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду. Відповідна кваліфікація і знання українського та міжнародного законодавства у сфері реєстрації лікарських засобів / фармаконагляду. Публікації, участь у наукових конференціях.

Департамент управління якістю продукції, стандартизації та сертифікації виробництва

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 25

Дар’я Костянтинівна Пономарьова

Спеціаліст з якості

Вища освіта, спеціальність - ветеринарна медицина. Друга вища освіта за спеціальністю "Якість, стандартизація та сертифікація". Знання регуляторних вимог в сфері контролю якості лікарських засобів та GMP-сертифікації. Досвід роботи у фармацевтичній сфері більше 4 років.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 26

Катерина Володимирівна Грицаєнко

Спеціаліст з якості

Вища фармацевтична освіта. Магістр зі спеціальності "Якість, стандартизація та сертифікація продукції та послуг". Досвід роботи у фармацевтичній галузі понад 8 років. У сфері ліцензування та сертифікації більше 5 років.

Департамент сертифікації та оцінки відповідності виробів медичного призначення та техніки

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 27

Алла Олександрівна Сомик

Керівник відділу оцінки відповідності

Вища технічна освіта. Спеціаліст із сертифікації вітчизняного виробництва продукції. Досвід роботи в даній сфері більше 10 років.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 28

Аліна Михайлівна Єрмак

Керівник  підрозділу Уповноваженого представництва

Вища освіта в сфері біотехнології. Магістр зі спеціальності "Якість, стандартизація та сертифікація". Досвід роботи у мікробіологічній лабораторії більше 3 років. Досвід роботи у регуляторній сфері більше 2 років.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 29

Ольга Петрівна Кавун

Фахівець із стандартизації, сертифікації та якості

Вища освіта за спеціальністю "Економіка підприємства". Досвід роботи на виробництві за напрямком розробки та підтримки СУЯ щодо виробництва медичних виробів більше 4 років. Успішне проходження сертифікаційних та наглядових аудитів вітчизняними і міжнародними органами з оцінки відповідності. Успішне проходження аудитів зі сторони замовників підприємства. Досвід роботи у сфері оцінки відповідності медичних виробів більше двох років.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 30

Оксана Юріївна Євлахович

Молодший спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності продукції

Вища хіміко-технологічна освіта. Наукові публікації, участь в міжнародних наукових конференціях.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 31

Ганна Валеріївна Гнатюк

Спеціаліст з сертифікації та оцінки відповідності продукції

Вища технічна освіта за фахом "Біомедична інженерія". Наукові публікації, участь в міжнародних наукових конференціях.

FMCG

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 32

Інна Сергіївна Капиця

Спеціаліст відділу FMCG

Вища освіта за спеціальністю «Біотехнологія». Знання регуляторних вимог в області дієтичних добавок та косметичних засобів.  Понад 3 роки досвіду роботи в хімічній лабораторії, в галузі реєстрації дієтичних добавок та косметичної продукції - 1 рік.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 33

Аліна Володимирівна Іванюк

Спеціаліст відділу FMCG

Вища технічна освіта за спеціальністю «Біотехнологія». Знання регуляторних вимог в області косметичних засобів та дієтичних добавок. Досвід роботи в мікробіологічній лабораторії.

Департамент дизайну та додрукарської підготовки

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 34

Юрій Володимирович Васильєв

Керівник департаменту дизайну та додрукарської підготовки

Вища медична освіта. Відмінне знання графічних програм та поліграфічної справи. Досвід роботи в поліграфічній галузі — 18 років. Більше 5 років роботи в регуляторній сфері. Языки: украинский, русский, английский.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 35

Олексій Володимирович Суслін

Дизайнер-редактор

Вища технічна освіта. Відмінне знання графічних програм та поліграфічної справи. Більше 10 років досвіду роботи у поліграфічній галузі. Більше 3 років роботи у регуляторної сфері. Языки: украинский, русский, английский.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 36

Олеся Анатоліївна Панченко

Дизайнер

Вища біологічна освіта, друга освіта - мистецтвознавство. Відмінне знання графічних програм. Досвід роботи в сфері дизайну 10 років. Понад 4 роки досвіду роботи в галузі дизайну упаковки медичних продуктов. Языки: украинский, русский, английский.

Юридичний департамент

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 37

Довгопола Юлія Олександрівна

Юрист

Полное высшее юридическое образование, образовательно-квалификационный уровень «Магистр права», специализация в сфере корпоративного и гражданского права. Опыт работы более 3 лет. Принимает участие в специализированных мероприятиях. Член АПУ. Языки: украинский, русский, английский.

Адміністративний відділ

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 38

Андрій Володимирович Трикіша

Менеджер відділу перекладів

Вища освіта за фахом «Романо-германська філологія» Досвід роботи з перекладами медичної документації близько 10 років, в тому числі з використанням CAT-програм. Практичні навички проджект-менеджера бюро медичних перекладів.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 39

Катерина Святославівна Базилевська

Керівник відділу перекладів

Базова вища освіта в галузі міжнародних відносин, спеціаліст з міжнародного права. Спеціалізація – юрист, перекладач. Досвід роботи перекладачем більше трьох років. Учасниця міжнародних семінарів та конференцій, автор наукових публікацій у сфері міжнародної економіки.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 40

Олена Учаєвa

Менеджер по роботі з клієнтами

Вища освіта в сфері економіки і міжнародних відносин зі знанням англійської та японської мов. Досвід роботи понад 6 років.

Основний напрямок в діяльності компанії - побудова взаємовідносин з Замовниками і організація роботи компанії.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 41

Ольга Вікторівна Скалевська

Офіс-менеджер

Вища освіта в сфері документознавство з питань кадрової роботи та державної служби. Досвід роботи за фахом понад 5 років. Основна відповідальність у компанії - організація і підтримка повсякденної роботи офісу.

Про компанію “Кратія” | ТОВ Кратія 42

Андрій Анатолійович Букало

Спеціаліст з логістики

Вища освіта в сфері організації виробництва. Досвід роботи логістом більше 8 років.