Перейти до основного вмісту

Перевірки Держлікслужби щодо медичних виробів для in-vitro диагностики COVID-19

Територіальними органами Держлікслужби розпочато здійснення позапланових перевірок характеристик введеної в обіг продукції, призначеної для діагностики in vitro гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

В рамках цих перевірок буде перевірено суб’єктів господарювання, внесених до Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in-vitro в обіг.
 

ТОВ “Кратія Медтехніка” надає послугу Уповноваженого представника для іноземних виробників медичних виробів та медичних виробів для діагностики in-vitro. 

Система управління якістю ТОВ “Кратія Медтехніка” сертифікована Bureau Veritas (Італія) на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. 

ТОВ “Кратія Медтехніка” одна з перших компаній, яка успішно пройшла перевірку Держлікслужби як Уповноважений представник виробників з Європи та США щодо медичних виробів для in-vitro діагностики COVID-19. 

В результаті перевірки не було виявлено будь-яких невідповіностей, що підтверджує якість, безпечність та відповідність продукції вимогам Технічного регламенту.

Будьте здорові і бережіть себе!