Перейти до основного вмісту

Компанія Кратія взяла участь в IX українському «Форумі операторів медичних виробів»

17 червня 2020 року відбувся IX український «Форум операторів медичних виробів», на якому традиційно обговорювалися найактуальніші теми, що стосуються податкового, цінового і технічного регулювання національних ринків медичних виробів, засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів. Крім цього, для актуального розуміння взаємовідносин між міжнародним ринком медичних виробів і українським, виступили європейські та американські спікери, які поділилися інформацією про поточну ситуацію в Європейському Союзі і США.

Компанія Кратія виступила не тільки генеральним спонсором цього заходу, а й зробила велику докладну доповідь про сертифікацію медичних виробів в період коронавірусної кризи в Україні і в світі. Максим Багрєєв, керуючий партнер, і Наталія Наумчук, фахівець по роботі з ключовими клієнтами, познайомили учасників Форуму з актуальними на сьогоднішній день процедурами дистанційних аудитів, визнання ЄС- сертифікатів, отримання дозволів в інтересах системи охорони здоров'я.

Презентація “Оцінка відповідності медичних виробів в період коронакризи в Україні та світі: визнання, дистанційні аудити, рішення в інтересах охорони здоров’я” доступна для скачування в PDF (RUS).

Регулярне проведення таких заходів є гострою необхідністю в нашому швидкоплинному світі, і компанія Кратія намагається завжди бути лідером вирішення найважливіших проблем для медичного бізнесу.