Перейти до основного вмісту

COVID-19: вплив карантину та BCP

У зв'язку зі стрімким розвитком коронавірусной інфекції COVID-19, з огляду на безпеку та благополуччя наших колег та партнерів, ми інформуємо про плани нашої організації під час пандемії.

З 16 березня 2020 року на невизначений період в компанії "Кратія" введені заходи по плануванню безперервності бізнесу (BCP), метою яких є мінімізація ризиків для клієнтів і співробітників компанії "Кратія", при збереженні всіх критичних бізнес-процесів. BCP розроблений з урахуванням ISO 22301:2012 та EU GPvP.

У країнах, де ми виконуємо роботи, введені або вводяться карантини для забезпечення безпеки громадян і запобігання поширенню коронавіруса. Більшість компетентних органів та експертних організацій перейшли на обмежений режим роботи, в деяких випадках зупинено прийом паперової документації, ускладнений процес підписання і легалізації документів виробниками.

Більшість наших співробітників переведені на дистанційну роботу і продовжують виконувати абсолютно всі поточні завдання в стандартному робочому графіку. У центральному офісі введений спеціальний епідеміологічний режим, переговори з партнерами проводяться по телефону або іншим засобам телекомунікації, пошта та посилки приймаються без затримок.

Комунікація з представниками компетентних органів переважно переведена в телефонний режим, по можливості прийом і подача документації виконується в електронному вигляді. Ми також намагаємося відкласти підписання і легалізацію адміністративних документів нашими клієнтами, погоджуючи тимчасові заходи з експертами.

Вцілому, всі поточні процеси виконуються своєчасно, з належною якістю та експертизою. Вся наша команда доступна по е-мейл, для швидкого зв'язку рекомендуємо використовувати мобільні телефони, вказані в підпису кожного співробітника.

При ургентної ситуації відправляйте е-мейл на key@cratia.ua або телефонуйте +38 067 238-31-37.