Перейти до основного вмісту
Будьте в курсі - підпишіться на нашу розсилку.
Електронна адреса читача.

Новини

Компанія Кратія взяла участь в IX українському «Форумі операторів медичних виробів»

17 червня 2020 року відбувся IX український «Форум операторів медичних виробів», на якому традиційно обговорювалися найактуальніші теми, що стосуються податкового, цінового і технічного регулювання національних ринків медичних виробів, засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів.

Сертифікація медичних виробів в умовах глобальної пандемії

Визнання ЄС сертифікатів, дистанційні аудити та дозволи в інтересах охорони здоров'я: як проходить сертифікація медичних виробів в умовах світової пандемії

Дистанційні аудити, перенесення MDR та визнання сертифікатів ЄС.

Темпи і географія поширення коронавірусної інфекції вже декілька місяців тримають у напрузі всю світову громадськість. У якості превентивних заходів з поширення COVID-19 багато країн закрили кордони для іноземних громадян та обмежили пересування всередині країни.

COVID-19: звільнення від ПДВ, спрощені закупівлі та реєстрація, вплив на процеси

Не так давно світову спільноту сколихнула новина щодо випадків пневмонії, спричиненої  невідомим патогеном, а уже сьогодні питання поширення та запобігання коронавірусної інфекції (COVID-19) виступає одним з найбільш обговорюваних та гострих, як на рівні світових організацій та держав, так і на рівні кожної компанії та громадянина.

Методичні рекомендації щодо медичних виробів та оновлення стандартів

22 січня був опублікований Наказ МОЗ України №142 “Про затвердження методичних рекомендацій із застосування Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 753, Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого

Важливо: одиниці SI на маркуванні в Україні

Через 11 місяців, а саме 01.01.2021 р., закінчується перехідний період, після якого одиниці виміру на маркуванні продукції, що вводиться в обіг, повинні бути відображені з використанням одиниць SI. Вимоги Наказу Мінекономрозвитку № 914 від 04.08.2015 р. поширюються на всю продукцію, яка вводиться в обіг на території України, включаючи:

Нове у маркуванні харчових продуктів

Угода про Асоціацію зобов'язує Україну гармонізувати своє законодавство з Європейським Союзом. Як наслідок цього, в 2019 році в Україні вступили в силу кілька законодавчих актів, що встановлюють правові та організаційні засади про інформацію для споживачів, які вплинули на маркування харчових продуктів, в тому числі дієтичних добавок, дитячого та медичного харчування.